Ούτε τα Stop δεν σταματούν την αλλοπρόσαλλη πορεία της δημοτικής αρχής του Χαϊδαρίου
Posted On Μάιος 17, 2023
0
577 Views
0 ![](https://dikaiosinisimera.gr/wp-content/uploads/2023/05/4F48-9A9C-39E56DAD3D81.jpg)
Εδώ και μήνες έχουμε εντοπίσει πεσμένη τη συγκεκριμένη πινακίδα που βρίσκεται στην γωνία της οδού Πάρνηθος με την Ιερά Οδό.
Ο Δήμος για ένα περίεργο λόγο δεν έχει ακόμα ειδοποιήσει για να τη φτιάξουν και εδώ μπορεί να αναρωτηθεί κανείς, τη περιμένει η δημοτική αρχή να φτάσουμε ένα μήνα πριν τις εκλογές, η επειδή θα είναι απασχολημένη τότε, δεν θα το κάνει ποτέ;
Να σημειώσουμε εδώ πως και σε άλλα σημεία της πόλης υπάρχουν πεσμένες και κατεστραμμένες πινακίδες σήμανσης. Ας ενεργοποιηθεί κάποιος άμεσα γιατί πάντα ελλοχεύει ο κίνδυνος ατυχήματος.
ΗΛ. ΗΛ.
![](https://dikaiosinisimera.gr/wp-content/uploads/2023/05/7C7363EB-0489-4F48-9A9C-39E56DAD3D81.jpeg)
![](https://dikaiosinisimera.gr/wp-content/uploads/2023/05/FCA53325-93FA-4950-A87B-77B5A827D654.jpeg)
![](https://dikaiosinisimera.gr/wp-content/uploads/2022/03/ΜΟΥΣ-724x1024.jpg)