Ημερίδα Αθλητικής Διατροφής στον Δήμο Κορυδαλλού
Posted On Φεβρουάριος 2, 2024
0
0 ![](https://dikaiosinisimera.gr/wp-content/uploads/2024/02/11diatrofi-960x640.jpg)
Το Τμήμα Αθλητισμού του Δήμου Κορυδαλλού διοργανώνει Ημερίδα Αθλητικής Διατροφής την Κυριακή 4/2/24 και ώρα 11:00 στην Αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου στο Δημαρχείο Κορυδαλλού (Γρ. Λαμπράκη 240).
Θα ήταν μεγάλη χαρά να παρευρεθείτε και να συζητήσουμε από κοντά όλα τα θέματα που αφορούν την παιδική διατροφή & «το πιάτο του αθλητή» με την διακεκριμένη διατροφολόγο Δέσποινα Παπαδόπουλου και τον Pastry Chef Παναγιώτη Κυραγιάννη.