Στο Περιστέρι ψήφισε η Μαρία Συρεγγέλα
Posted On Ιούνιος 10, 2024
0
0 ![](https://dikaiosinisimera.gr/wp-content/uploads/2024/06/Screenshot_1-4.jpg)
Στο 3ο Λύκειο Περιστερίου άσκησε το εκλογικό της δικαίωμα η Γραμματέας της Πολιτικής Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας και βουλευτής του Δυτικού τομέα Αθηνών Μαρία Συρεγγέλα, συμμετέχοντας στη γιορτή της Δημοκρατίας
Η κυρία Συρεγγέλα συζητώντας με τους πολίτες που ήταν εκείνη τη στιγμή στο εκλογικό κέντρο, τόνισε ότι οι ευρωεκλογές είναι ιδιαίτερα σημαντικές και η Ελλάδα πρέπει να έχει ισχυρή φωνή και ισχυρή παρουσία στο Ευρωκοινοβούλιο ώστε η χώρα να πάει ακόμα πιο μπροστά.
Τα αποτελέσματα των εκλογικής διαδικασίας η Γραμματέας θα τα παρακολουθήσει μαζί με τον πρωθυπουργό στα γραφεία της Πειραιώς.